Konto szkoły

W poniedziałek 4 marca 2019 r. w I LO im. J. I. Kraszewskiego
w Białej Podlaskiej odbył się finał Konkursu Matematycznego
Krasz-Mistrzowie Matematyki,
w którym udział wzięły drużyny składające się klas gimnazjalnych
z miasta Biała Podlaska i powiatu.

Nasza drużyna w składzie Ewa Chwedoruk (3b)
oraz Mateusz Winiarek (3a) zdobyła II miejsce.

Gratulujemy!

Od poniedziałku 4 marca następuje drobna korekta planu zajęć.

Plan w wersji do wydruku --->>> POBIERZ

Proszę na bieżąco śledzić zmiany (zastępstwa)
w dzienniku elektronicznym.

I etap konkursu Wiedzy o Sejmie w Katolickim Gimnazjum odbędzie się
w poniedziałek 25 lutego 2018 r. o godz. 10.50 w auli szkolnej.

Zebranie z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów klas III
podsumowujące I okres nauki
w Katolickim Gimnazjum odbędą się
22 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 17.30.

SZKOŁA, W KTÓREJ WARTO SIĘ UCZYĆ!
Bardzo się cieszymy i spieszymy poinformować, że w ogłoszonym przez Perspektywy XXI Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników na rok 2019 nasze Katolickie Liceum zajęło:
2. miejsce wśród liceów bialskich;
15. miejsce wśród szkół województwa lubelskiego;
303. miejsce w Polsce.
Dzięki osiągnięciom naszych uczniów i nauczycieli w roku 2018 KLO ma prawo używać honorowego tytułu SREBRNEJ SZKOŁY 2019.

Gratulujemy!

Życzenia

Sukces w konkursach przemiotowych
Z radością i dumą informujemy o sukcesach uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.
W bieżącym roku szkolnym 5 uczniów zmierzy się z finałem wojewódzkim.
Podwójnym finalistą został Mateusz Winiarek z klasy 3a uzyskując doskonałe wyniki w konkursach z fizyki i matematyki. Ponadto z konkursem z fizyki zmierzy się również jego kolega z klasy Miłosz Morozow. W finale województwa z językiem angielskim będzie zmagać się Laura Olejniczak z klasy 3c. Na chemii reprezentować nas będzie Mateusz Miraszewski z klasy 3a, zaś w konkursie polonistycznym-Weronika Chwaluk z 3b.

Gratulujemy sukcesu i już dziś zaciskamy kciuki życząc powodzenia na ostatnim etapie!

Zmiany w planie - 11 grudnia
UWAGA! W związku z wycieczką klas: IV i V proszę zapoznać się ze zmianami w planie w dzienniku elektronicznym.

List i Komunikat MEN
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,
już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas...

Więcej w rozwinięciu.
itv norwid
Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Uwaga! Ważne!
Szanowni rodzice,
od stycznia 2018 r. czesne za ucznia Katolickiego Gimnazjum należy wpłacać na konto KG.
Numer konta: 48 8025 0007 0014 1673 2000 0010
tytułem: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc za który dokonywana jest wpłata (np. Jan Nowak, 2c, styczeń)
Kalendarz KG 2018/2019
KSP

Nie możesz się zalogować?