Konto szkoły
Szkolne osiągnięcia

Egzamin gimnazjalny

Finał szkolnego konkursu chemicznego dla klas 1

7 czerwca w Dzień Chemika odbył się finał szkolnego konkursu chemicznego, w którym wzięło udział osiem najlepszych osób wyłonionych w pierwszym etapie. Uczniowie odpowiadali na pytania jak uczestnicy teleturnieju „1 z 10”. Uczestnikom kibicowali koledzy i koleżanki z klas pierwszych. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe. Najlepsi okazali się: Szymon Kalinowski, Maciej Szczepański, Kacper Rosiak - wszyscy z klasy 1c. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Centrum Nauki "Kopernik"

9 kwietnia 2013 uczniowie klasy II A i II C Katolickiego Gimnazjum uczestniczyli
w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Głównym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, w którego laboratoriach - pod okiem specjalistów - uczniowie samodzielnie wykonywali eksperymenty.

Spotkanie z pisarzem Pawłem Olearczykiem
W czwartek pierwszego dnia kalendarzowej wiosny odbyło się spotkanie z młodym pisarzem Pawłem Olearczykiem, autorem książek o tematyce młodzieżowej. W prezentowanych książkach autor analizuje problem wyobcowania w świecie rzeczywistym i złudną próbę odnajdywania się w świecie wirtualnym. Podczas spotkania prezentowane były dwie książki „Nie pytaj mnie o Rose” i „Wszyscy jesteśmy sterowani”. Debiutujący autor musiał wykazać się wielką cierpliwością, gdyż młodzież zasypała go pytaniami. Cóż, nikt nie mówił, że bycie pisarzem jest łatwe…

Światowe Dni Młodzieży. Stacja w Białej Podlaskiej

Uczniowie naszej szkoły włączyli się czynnie w muzyczną oprawę i przebieg XXVIII Dnia Młodzieży. Kilkuset młodych ludzi uczestniczyło 23 marca w diecezjalnych obchodach XXVIII Światowego Dnia Młodzieży, które w tym roku odbyły się jednocześnie w trzech rejonach diecezji. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Idźcie i nauczajcie..”

Bialski Finał Konkursu Biblijnego

5 marca 2013 r. odbył się Finał XIII Konkursu Biblijnego.Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem
„Spotkania z Jezusem w Ewangelii wg św. Marka”. Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została Iza Olędzka uczennica klasy IIC naszego gimnazjum. Serdecznie dziękujemy Izie i jej Rodzicom za trud włożony w przygotowanie i gratulujemy sukcesu!

NASI LAUREACI
Zakończyły się tegoroczne konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie Katolickiego Gimnazjum odnieśli sukcesy w naukach humanistycznych. Laureatem Konkursu Języka Angielskiego został Maciej Wojtiuk z klasy III B, tytuł laureatki Konkursu Historycznego uzyskała Alicja Marczewska z klasy II A.
Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu!
Wyróżnienie należy się także finalistom Konkursu Fizycznego, którzy z powodzeniem przeszli etap szkolny i okręgowy. Martyna Matwiejuk z klasy III A i Dawid Kuczawski z klasy III B reprezentowali szkołę na etapie wojewódzkim tego konkursu. Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za włożoną w przygotowania pracę.

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH KATOLICKIEGO GIMNAZJUM
Dnia 25 lutego rozpoczynamy rekrutację do klas I KG na rok szkolny 2013/2014.
Informacje na temat szkoły można uzyskać w sekretariacie w godzinach od 9.00 do 15.00 każdego dnia roboczego i pod numerem telefonu 83 344 03 69.
Aktualny druk podania o przyjęcie do KG znajduje się w zakładce: Dokumenty szkolne.

Katolickie Radio Podlasie
Studyjny mikrofon i audycja na żywo. Jak się czują początkujący radiowcy, kiedy towarzyszy im świadomość, że ich głos jest słyszany w tysiącach odbiorników? Tu nie ma miejsca na pomyłki i powtórki. Nie można się zatrzymać a jednak wszyscy, którzy byli na audycji w Katolickim Radiu Podlasie chcą pojechać kolejny raz.

DZIADY KLASA IA

"Dziady" A. Mickiewicza w wykonaniu klasy IA. Gratulujemy pomysłu, zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy do obejrzenia galerii!
itv norwid
Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Uwaga! Ważne!
Szanowni rodzice,
od stycznia 2018 r. czesne za ucznia Katolickiego Gimnazjum należy wpłacać na konto KG.
Numer konta: 48 8025 0007 0014 1673 2000 0010
tytułem: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc za który dokonywana jest wpłata (np. Jan Nowak, 2c, styczeń)
Kalendarz KG 2018/2019
KSP

Nie możesz się zalogować?